Zawieszki zapachowe

35,00 

Zawieszka zapachowa wykonana z naturalnego drewna, nasączonego kompozycją olejków eterycznych. Idealna do szafy i samochodu.

Zgodnie z nurtem zero waste, któremu hołdujemy, zawieszki są wielokrotnego użytku, co oznacza, że po kilku tygodniach ponownie można nasączyć je olejkiem i cieszyć się pięknym zapachem.

Już wkrótce w sprzedaży kompozycje olejków eterycznych do nasączania zawieszek.

 

  • No rush
  • Sth special
  • Xmas tree
  • Herbarium
  • Misty forest
  • Nice day
  • Gingerbread
Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

Zanim dokonasz wyboru, poznaj dostępne zapachy zawieszek:

NO RUSH
Zacieniona weranda, opleciona pędami pnących róż. Nuty drewna wypełniają rozgrzane, wieczorne powietrze.
Spokój i wytchnienie.

STH SPECIAL
Pole lawendy. Ciepło zachodzącego słońca ogrzewa pachnące kwiaty, a melodia cykad utula do spokojnego snu. Odpoczynek i równowaga.

HERBARIUM
Ogród botaniczny, w którym zielenią się rabaty świeżych ziół. Lekki powiew ciepłego wiatru niesie woń rozmarynu i szałwii. Harmonia i ukojenie.

MISTY FOREST
Las spowity mgłą. Nuty drewna, igliwia i mchu wypełniają powietrze. W tle słychać spadające krople rosy i śpiew porannych ptaków. Wolność i wytchnienie.

XMAS TREE
Za oknem prószy śnieg. Drewno palące się w kominku wypełnia ciepłem cały dom, a zielona choinka pachnie lasem i suszonymi pomarańczami.
Nadeszły Święta! Radość i oczekiwanie.

NICE DAY
Ciepły, letni dzień. Na drewnianą ławkę w parku spadają pachnące płatki lipy. W koronach drzew rozbrzmiewa radosny śpiew ptaków. Szczęście i odpoczynek.

GINGERBREAD
Na drewnianym blacie kuchennego stołu, wśród rozsypanego cynamonu, imbiru i goździków leżą jeszcze ciepłe i pachnące pierniki. Nadeszły Święta! Radość i oczekiwanie.